Бендзин

Сварщик в Бендзине

16-25 зл., полная занятость, опыт работы от 2 лет
Bachalo Nataliia Yaroslavivna, konsultant ds. zatrudnienie
на Флагма с 16 марта 2018
Тел: +48 576 77X XXX

Описание вакансии

Spawacz metoda 111,141,131,135
Wymagania
- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku spawacz
- mile widziana znajomość rysunku technicznego
- zaangażowanie
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie płatne do 10.-tego dnia miesiąca na konto pracownika, możliwe zaliczki,
  • Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy ,
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież ochronna.
Обновлено: 9 июля 2018, 13:17
Все вакансии компании: 11
Похожие вакансии
в Бендзине, полная занятость, опыт работы от 5 лет
Навигатор24, ЧП, Чигирин, UA 13:37
в Сосновце, 6 км, полная занятость, опыт работы от 5 лет
Progres and Work, Sp. z o.o., Краков 14:09
Сварщик  3 500-4 000 зл.
в Сосновце, 6 км, полная занятость, опыт работы от 2 лет, среднее-специальное
Куприенко М.А., ФЛП, Запорожье, UA 08:29
Сварщик  16 зл.
в Сосновце, 6 км, полная занятость, опыт работы от 1 года
Profit Group, Sp. z o.o., Варшава 2 июл
Работа за границей  51 000 вакансий
Флагма* Сайты 52 страны